Orientační ceníky našich služeb.
Pro přesnou kalkulaci kontaktujte royal.ichthys@seznam.cz
 

 


Nabídka pro SPOLEČNOSTI / POŘADATELE

Zkušenosti, náročný trénink a moderní vybavení nám umožnují zabezpečit profesionálně a spolehlivě každou vaši akci. 

Pořádáte SPORTOVNÍ AKCE?

Běh / Cyklistika / Běžkování / Auto / Moto / ...

Akce pořádané pro větší množství účastníků s sebou přinášejí rizika, která vám pomůžeme omezit, nebo účinně řešit jejich následky. Spolupracujeme s organizátory sportovních akcí a podílíme se na vyhodnocení rizik akce. Dle náročnosti a délky tratě zabezpečujeme bezpečnost účastníků několika vyškolenými a vybavenými týmy po celý průběhu akce. Jsme schopni kvalitně zajistit bezpečnost indoor i outdoor, letních či zimních akcí díky našemu vybavení a cílenému tréninku. 

Pořádáte, nebo chcete uskutečnit TEAM BUILDINGOVOU akci?

Pořádáte pro své zaměstnance netradiční / sportovně založený team building? Nejen, že vám poskytneme zdravotnické zabezpečení, rádi přidáme i adrenalin do vaši akce! Vezměte vaše kolegy slaňovat, podívejte se s námi do jeskyní, nebo do vodních hlubin.
Zajistíme vybavení i transport.    

Pořádáte DĚTSKÝ DEN?

Dětské dny, prezentace, obecní oslavy také patří k našim aktivitám. Nejen že poskytujeme zdravotnickou pomoc, rádi vašim návštěvníkům ukážeme naše vybavení a znalosti. 

Pořádáte KONCERT, KULTURNÍ AKCI?

Především na těchto akcích je nutné zajistit kvalitní a dobře sehranou zdravotnickou pomoc. Neváhejte se na nás obrátit, diskrétně a profesionálně zajistíme vaši akci. 

Ceny zdravotnického zajištění

Ceny zdravotnického zajištění jsou vždy smluvní a odvíjejí se od velikosti a charakteru akce.

Základní cena za zajištění jedním sanitním vozem s posádkou je 700 Kč/hodinu (Tento druh zajištění je vhodný pro statické akce s návštěvností cca do 2000 osob)

Při zajišťování větší akce, případně aktivní akce v terénu (například závody v běhu, na kole, na koních, pochody apod.), je kromě běžného zajištění nutná další technika podle velikosti akce a technické náročnosti.

K dispozici jsou dva sanitní vozy, jedna terénní sanitka typu landrover defender a tři terénní čtyřkolky, které v zimním období fungují na pásech.
V takovém případě řešíme ceny dohodou podle velikosti a náročnosti akce.

K ceně zajištění je třeba připočítat jízdné, které dělá 7Kč/kmH

Lestkov 184                             IČO: 22767649                                   Tel. 777 778 845
349 53 Bezdružice                  č.ú.: 249571618/0300                       royal.ichthys@seznam.cz